Karta zboží
Krmivo X-traVital fretka

Kompletní krmivo pro fretky. Extrémně dobře stravitelné a dobře vyvážené super prémiové krmivo, které obsahuje všechny nezbytné vitamíny společně s taurinem (pro dobrý zrak), chelátové minerální látky (které jsou obaleny proteinovým obalem pro vylepšené vstřebávání) a je speciálně navrženo dle výživových potřeb fretek. X-traVital pro fretky je krmivo bohaté na proteiny a má ideální poměr tuku. Navíc obsahuje Echinaceu, rostlinný extrakt, který udržuje zdravý imunitní systém a MOS (mannan oligosacharid), který zajišťuje pravidelný a zdravý pohyb střev. Obsahuje také prospěšné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které posilují imunitní systém, zabraňují zánětům a alergickým reakcím. X-traVital pro fretky zajistí vaší fretce optimální výživovou hodnotu, kterou potřebuje pro zdravý, aktivní život.
Krmný návod: fretka by měla mít přístup k jídlu po celý den, pro dospělou fretku je to přibližně 40 - 60 g denně. Protože je krmivo velice dobře stravitelné, fretka bude krmivo bez váhání konzumovat. Přesto však, během prvních dnů krmení tímto krmivem dohlédněte na přísun krmiva a míchejte starý druh krmiva s krmivem X-traVital, pokud je to nezbytné.

Složení: obiloviny, maso a vedlejší masné produkty, oleje a tuky, vejce a vedlejší produkty z nich, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky.

Jakostní znaky: proteiny 360 g / kg, vlhkost 7,6%, tuky 180 g / kg, popeloviny 80 g / kg, vláknina 30 g / kg, vápník 8 g / kg, fosfor 7 g / kg, vitamín A 15000 m.j./ kg, vitamín D3 1200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 70 mg / kg, měď 15 mg / kg, taurin 350 mg / kg.
800g

 
0 Kč