Karta zboží
Asan

Životnímu prostředí 2 x prospěšný: je 100 % rozložitelný a navíc při jeho výrobě recyklujeme nežádoucí odpad z průmyslové výroby.

Je bezprašný, výborně eliminuje pach, výjímečná 400% nasákavost.

10 l balení je náplň toalety pro jednu kočku na 4 až 5 týdnů. Váží jen necelé 3 kg. Zajistit, aby podestýlka byla doma vždy po ruce proto mohou i děti, které o domácího mazlíčka pečují.

Je komfortní a jednoduchý na manipulaci.

Příjemný ve styku s tlapkami domácích mazlíčků. Granule ASANu nemají žádné ostré hrany a nepoškrábou toaletu ani podlahu v okolí. Nešustí a zvířata se jich nebojí.

Snadná a rychlá likvidace prostřednictvím WC, případně kompostováním.

Pohlcování pachů: Vzhledem k tomu, že je stelivo ASAN vyrobeno z materiálu velmi podobnému dětským plenkám, je jednou z jeho hlavních předností jímaní pachů. Pro ověření této vlastnosti si můžete vyzkoušet test s kávou. Jiná steliva nejsou tak účinná v jímání pachů jako ASAN, který do sebe uzamkne i silné aroma kávy. Test: Vezměte kelímek s ASANem a nalijte do něj trochu černé kávy. Na malou chvíli uzavřete nádobu a poté odklopte, káva nebude téměř cítit. ASAN není parfemovaný, je to sanitární výrobek bez aromat a umělých přísad.

 

 
145 Kč